15 November 2013

THOUGHTS.FASHION.BEAUTY. Home inspirations

 Pewnie większość z was już wie, że jestem w trakcie przeprowadzki. Jeśli nie, to właśnie się dowiedzieliście. Jestem jedną z tych osób które UWIELBIAJĄ projektowanie swoich wnętrz. Jeśli chodzi o mój pokój to nie jest to ten zawsze marzyłam ale biorę co mogę i postaram się pokazać się go z jak najlepszej strony. Mam nadzieje że gdy ukończę szkołę i ponownie będę zmuszona to zmiany mieszkania zostanę tam na dłużej. W dzisiejszym poście chciałam was zainspirować do upiększenia własnych wnętrz pokazując wam zdjęcia które zainspirowały właśnie mnie. 
As many of you might know I'm about moving to a different place but still in Keflavik. I'm one of those people that LOVE to design they own interior. My room is not the one I've always wanted but I take what I can and I will do my best to make it as nice as possible. When I finish school I will be forced to move again I hope I could stay there for a longer time. In today's post I want to inspire you to beautify your own space by showing you pictures that inspired me. 5 comments:

 1. Ooo dlaczego się przeprowadzasz? Sama czy z rodzicami? pokażesz nam później swój nowy pokój? :)

  ReplyDelete
 2. Po prostu umowa wygasła i musieliśmy zmienić miejsce zamieszkania :) Z rodzicami ale stety/niestety tylko na nie cały rok, gdy skończę szkołę muszę ponownie wyprowadzić się do Reykjaviku.
  Gdy tylko wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik to na pewno coś pokażę. Niestety, żadna przeprowadzka nie trwa jeden dzień i potrzebuje toche czasu :) pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. ah I adore this post, I love looking at home inspirations so much, gets me excited aha!
  Now following your lovely blog
  xx

  http://blueviolethearts.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
 4. Love all of this inspiration!
  This is a really great post :)

  Kendra
  xx

  Blog: Stolen Inspiration
  Instagram: KendraAlexandra
  Facebook: StolenInspiration

  ReplyDelete