16 May 2013

FASHION.BEAUTY. Fashion show BACKSTAGE

Właśnie wróciliśmy z pokazu mody przy którym było tyle afery że nie było chwili czasu by o tym napisać. Parę godzin przygotowań do godzinnej prezentacji. (Beauty is pain people.) W pośpiechu do usunięcia zdjęć z karty pamięci mojego aparatu postanowiłam napisać  notkę już teraz. Niestety zdjęć jest tyle, że postanowiłam podzielić notkę na dwie części. W tej pierwszej będą przygotowania do pokazu czyli "od kuchni", a w tej drugiej zdjęcia z samego pokazu. 
Dla niewtajemniczonych powiem że był to pokaz islandzkich projektantów z Keflaviku a że moja mama jest krawcową projektantki MYR DESIGN postanowiłam podzielić się tym event'em z wami :))
Marki biorących udział w pokazie:
 DUTY FREE
SPIRAL
LIBER
AGNES DESIGN
MEME DESIGN
MYR DESIGN
I just got back home from chaotic but fun fashion show that my mother was somehow part of. For some of you that don't know already this fashion show was created by icelandic designers from Keflavik. 
The part in show took:
 DUTY FREE
SPIRAL
LIBER
AGNES DESIGN
MEME DESIGN
MYR DESIGN
 I am sooo tired but beauty is pain people. I really wanted to delete every picture of my memory card so I just decided to make this post now. I took so many pictures that I need to separate them a bit. That's why I will make one post with backstage relations photos and another post with photos of the show.1 comment: