09 June 2015

New In June

I´ve been trying not to buy to much stuff recently and I think I did pretty good for the last few months although I picked up some basics here and there and I would like to share them with you. Excuse the pictures quality but my camera is going crazy again and it automatically changes the focus and the lighting..

W ostatnich miesiącach starałam się jak mogę by nie kupować za dużo rzeczy aczkolwiek poczyniłam pewne basicowe zakupy tu i tam którymi chciałabym się z wami podzielić. Przepraszam za jakość zdjęć ale mój aparat po raz kolejny uległ samo-destrukcji i automatycznie sam zmienia się ostrość oraz światło. 


 torebki/bags PARFOIS
I have an black bag addiction. There are so many kinds over there that I can't resist and this two above I picked up myself and got as a present from my parents and grandparents.
Jeżeli chodzi o czarne torebki to mam obsesje na ich punkcie, na rynku jest tyle modeli którym nie mogę się oprzeć. Te powyżej wybrałam sama i dostałam od rodziców oraz dziadków jako prezent na "Dzień dziecka". 
t-shirts ZARA
There is never to many black and white tshirts! I really love this ones from Zara!
Czarnych oraz białych koszulek nigdy nie za wiele!
t-shirts IN EXTENSO
Like I mentioned there is never to many of the basics. I bought this ones expecially oversized to cut them on the neckline and wear them oversized. 
Jak wspominałam basiców nigdy nie za wiele. Te kupiłam specjalnie z myślą o ich przerobieniu i noszeniu oversize. 
underwear/bielizna LINDEX
You may wonder why I post the underwear on my blog.. Well I never used to because I don't think it's  necessarily. But if you have problems with finding the right bra size or even some cute underwear, you should go look at Lindex ones!
Pewnie zastanawiacie się po co pokazuje na blogu bieliznę.. Więc, nigdy tego nie robiłam bo nie uważam tego za coś godnego uwagi aczkolwiek jeżeli macie problemy ze znalezieniem swojego rozmiaru lub po prostu szukacie jakieś ładnej bielizny to powinnyście zajrzeć do Lindexu!
trousers/spodnie DÚKKUHÚSIÐ
I went on a main street of Reykjavik today to get myself some slip-on shoes but I accidentally saw this cute trousers and I thought they would be great for summer expecially here in Iceland.
Wybrałam się dzisiaj na główną ulicę Reykjaviku by kupić slip-ony i przypadkowo zobaczyłam te spodnie obok których nie mogłam przejść obojętnie. Pomyślałam że będą one idealne na lato szczególnie w chłodniejszych klimatach takich jak na Islandii. 
shoes/buty DÚKKUHÚSIÐ
And here are the shoes I was going for. This is my secound pair, they are great for everyday wear, work and also to pair with a dresses or skirts.
I oto buty po które się dziś wybrałam. To moja druga para. Są idealna to codziennego użytku, do pracy oraz do zestawiania z sukienkami bądź spódnicami. 
 lipgloss/błyszczyk 537 EVELINE COSMETICS
Volume lipextreme volume enhancing lip gloss.
Błyszczyk powiększający usta. 
lipliner/kredka do ust  EVELINE COSMETICS
Max intense colour lip liner - long lasting formula. 
Maksymalnie intensywny kolor kredki do ust - formuła długo trwała. 
 eyelash serum/serum do rzęs EVELINE COSMETICS
You guys know how much I love this product since 2012. I can't apply my maskara without this serum and it maked wonders!
Wiecie jak bardzo kocham ten produkt od 2012 roku. Wspominam o nim bez przerwy i nie mogę pomalować rzęs bez niego!
nailpolish/lakier do paznokci BELL

2 comments:

  1. Bardzo ładne buty i fajny blog :) będę wpadać częściej :D

    http://misdimi.blogspot.com zapraszam :)

    ReplyDelete
  2. Buty i torba<33
    Zapraszam do siebie i do wspólnej obserwacji ;)

    ReplyDelete