24 June 2015

MAX FACTOR Skin Luminizer Foundation


Hi there! Today I wanted to post something quick and easy for you to read since I'm in the middle of moving out and I don't have a lot of stuff with me to review for you. Max Factor skin luminizer foundation was raved about last summer when it came out. I got my hands on it in October 2014 when I went to Barcelona.

I've been using it for 10 days back in October and I wasn't delighted so I decided to give it a go one more time.  The formula is quite thick and I've tried to apply it with the beauty sponge, brush and my fingers and the brush won this time! The one I'm using for applying this foundation is the Zoeva slik finish brush. I got mine in the color 50 natural which is a little bit to pink for me but after an hour or so the color oxidize a little bit and it works perfectly. The finish of this foundation is very nice and dewy.

If you ask me if this foundation is worth buying I would recommend you to pick Bourjois healthy mix instead since the finish are very similar to each other but the Max Factor is definitly a heavier one!

|| Hejka! Dzisiaj chciałam napisać coś szybkiego i łatwego do czytania iż jestem w trakcie przeprowadzki i nie mam przy sobie zbyt wielu rzeczy do recenzji. Max Factor skin luminizer był zachwalany ubiegłego lata gdy tylko pojawił się na rynku. Zdecydowałam się na jego zakup w październiku 2014 podczas pobytu w Barcelonie. 

Używałam tego podkładu przed 10 dni w październiku zeszłego roku ale nie byłam nim zachwycona więc zdecydowałam że wypróbuje go raz jeszcze. Formuła jest dosyć gęsta i próbowałam nakładać go gąbką do makijażu, pędzlem oraz palcami i tym razem pędzel zdecydowanie wygrał! Używam pędzla firmy Zoeva slik finish brush. Ten podkłam mam w kolorze 50 natural i jest troche za różowe jak dla mnie ale po godzinie czasu utlenia się na skórze i dopasowuje do koloru waszej skóry. Wykończenie tego podkładu jest bardzo naturalne i świetliste. 

Gdybyście zapytali mnie czy ten podkład jest warty zakupu zdecydowanie bardziej poleciłabym Wam  Bourjois healthy mix gdyż wykończenie tych podkładów jest bardzo podobne aczkolwiek ten podkład z Mac Factora jest o wiele cięższy! 

2 comments:

  1. Jeśli chodzi o mnie to pozostaje wierna Color Stay - Revlon i BB Cream z Eveline :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ja też lubie Revlon Color Stay aczkolwiek na lato jest dla mnie trochę za ciężki :)

      Delete