15 November 2016

MY GO TO MAKE-UP ROUNTINE


 base/baza NIVEA MEN SENSITIVE AFTER SHAVE BALM 
foundation/podkład MILANI CONCEAL + PERFECT 2 IN 1 
 concealer/korektor LA.GIRL PRO CONCEAL
powder/puder ARTDECO FIXING POWDER
 eyebrows/brwi ABH DIPBROW, BOURJOIS EYEBROW PENCIL
 contour/konturowanie CITY COLOR CONTOUR EFFECTS 
 blush/róż MILANI BAKED BLUSH LUMINOSO
highlighter/rozświetlacz PS PEARLY QUEEN 
 eyeshadows/cienie do powiek URBAN DECAY NAKED BASICS
waterline/linia wodna CATRICE CAMOUFLAGE CREAM 
 eyelashes/rzęsy EVELINE BIO SERUM 3 IN 1, GOSH CATCHY EYES
 lips/usta LA SPLASH LATTE, PS MATTE LIPSTICK CRAYON 04
finish/wykończenie MAC FIX +

These pictures were taken few weeks ago. I did not have enough time to sit down and put them on the blog. Also, as you can probably see the quality sucks and that is because my currect camera is broken and I am currently saving the money to buy a new one. The other reason why this post have not been posted before is work. But enough excuses!


In todays post I'd like to share with you my go to make-up rountine. The products I like to reach for when I only have 15 minutes in the morning and the best way to hurry up is choosing the products you know will prove themselves. That is the number one tip to get ready faster in the morning. 
I am constantly trying out new make-up goodies and to be honest with you I think I might found better deputy for some of the stuff mentioned above but that does not mean I wouldn't swear by these!

// Te zdjęcia zostały zrobione parę tygodni temu. Nie miałam wystarczająco czasu aby usiąść i wstawić je na bloga. Jak jesteście w stanie zauważyć nie są one najlepszej jakości a to dlatego że mój aparat żyje własnym życiem i czaję się na zakup nowego. Drugim powodem dla którego te zdjęcia nie ujrzały światła dziennego wcześniej jest praca. Ale dość już wymówek! 

W dzisiejszym poście chciałam podzielić się z Wami moimi kosmetykami na co dzień. Lubię po nie sięgać gdy rano mam tylko 15 minut na pomalowanie się a najlepszą opcją jest sięgnięcie po te produkty które wiemy że się sprawdzą. To moja rada numer jeden jeżeli chodzi o szybkie wyszykowanie się z rana. Ciągle testuje nowe kosmetyki i jeśli mam być z Wami szczera to chyba znalazłam lepszych zastępców od tych o których wspomniałam wyżej ale to wcale nie znaczy że nie polecam tych! 


2 comments:

 1. Ej, naprawdę używasz kremu do twarzy Nivea Man? Fajny on jest? Przyznaje, że ten kosmetyk mnie nieźle zaskoczył :D
  -Czytelniczka :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Używam go zamiast bazy :) Nie uczula a podkład trzyma się na nim świetnie!

   Delete