30 October 2015

xMAS´15 WISH LIST

Like always, the wish list is here! I always make one on my birthday and christmas, just because I found it very helpful for some of my friends and family members. It may also be a great gift guide for some of you. I used to do mix of beauty, fashion and random stuff but this time around I focused on beauty just because let be honest..there is no way I'll find NikonD5200 under the christmas tree and also, I love to collect makeup so I'm always happy to receive some! 

|| Jak zawsze, nadchodzi lista życzeń! Zawsze je robię w sezonie moich urodzin oraz świąt dlatego że bywają one bardzo pomocne dla rodziny, znajomych oraz dla Was. Zazwyczaj robiłam mieszankę kosmetyków, ciuchów oraz przypadkowych rzeczy ale tym razem zdecydowałam skoncentrować się tylko na kosmetykach dlatego że bądźmy szczerzy.. nie ma szans na znalezienie pod choinką NikonaD5200 a drugi fakt jest taki że uwielbiam makijaż więc zawsze cieszę się z nowych kosmetyków!


2 comments:

 1. Hey :) pamiętam jeszcze początki tego bloga i jak zawsze wyczekiwalam niecierpliwie az pojawi się nowy post :) znalazłam Cie na instagramie i znowu tu trafiam! :) blog dodaje do zakladek i niecierpliwie czekam na nowe posty:*
  ps co robisz na codzien? Pracujesz? Studiujesz cos? :)
  Pozdrawiam z deszczowej i zimnej Polski ;***

  ReplyDelete
 2. Hej!! Dziękuje miło mi :) Przepraszam że tak długo zajmuje mi odpowiedź ale jakoś mi ten komentarz uciekł. Jesteś ze mną od początku tego bloga czy może tego starego?
  Aktualnie zajmuję się tylko wizażem, jeszcze niedawno pracowałam w Pandorze :) Szkołę już skończyłam. Pozdrawiam z jeszcze zimniejszej Islandii :*

  ReplyDelete