07 June 2016

BIRTHDAY WISH LIST 2016!


 
What could possibly be better then a huge wish list post after the break. Personally those are one of my favorite kind of blog posts to read because they not only are inspiring but also get the idea of perfect gift. (Quite accidentally my birthday are very soon. :)) So far, they have been very helpful. You can see my previous wish lists by clicking on links below:

Some of those things have been on my wish list for a while but somehow I never got around to buy them. I recently moved and this is when I've been adding home decor stuff to my wish lists. Also, I just came home from Spain so there is no much of a clothing pieces I would like but make-up is ofcourse a different story haha. 
|| Co może być lepszego od posta z dużą wish list'ą po przerwie. Osobiście jest to mój ulubiony rodzaj postów do przeglądania bo nie tylko są inspirujące ale także narzucają idealne pomysły na prezent. (Całkiem przypadkiem zbliżają się moje urodziny. :)) Dotychczas bywały bardzo pomocne. Poniżej możecie zobaczyć moje poprzednie wish list'y:


Niektóre z tych rzeczy są na mojej liście już od jakiegoś czasu ale z jakiegoś powodu jeszcze ich nie kupiłam. Niedawno się przeprowadziłam i to właśnie powód dla którego w moich wish lista'ch pojawiają się rzeczy do domu. Niedawno też wróciłam z Hiszpanii dlatego nie mam wielu zachcianek ubraniowych a kosmetyki to już inna sprawa haha.
 


6 comments:

 1. Jejku ale Cie tu mało.. :( Uwielbiałam kiedyś czytać Twojego bloga i z niecierpliwością czekałam na nowe posty.. Szkoda, że odpuściłaś bloga i nie wybiłaś się jak inne bloggerki, bo jesteś naprawdę śliczną, uroczą i przemiłą dziewczyną.
  Pozdrowienia z Polski :*

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuje bardzo :* Akurat jestem w trakcie tworzenia nowego posta!
   Niestety dużo pracuje i nie mam czasu na bloga :( Oczywiście często bywam na moich innych portalach społecznościowych wiem zapraszam tam :)

   Delete
 2. Podasz mi swojego snapa? :)

  ReplyDelete
 3. Gdzie pracujesz? :)

  ReplyDelete